Raktáros állás hamarosan induló raktárunkban!

A United Shipping egy dinamikus és gyorsan fejlődő vállalat, amely raktáros kollégákat keres hamarosan induló raktárunkba. Fiatalos és lelkes csapatunkba olyan embereket várunk, akik szeretnek a logisztika világában dolgozni, és hajlandók együttműködni az értékesítési és szállítási csapatokkal.

Álláslehetőség: Raktáros

Munkavégzés helye: Vecsés

Munkakör leírása:

  • Beérkező áruk fogadása és ellenőrzése
  • Raktári állomány kezelése
  • Kiszállításra készítés és csomagolás
  • Raktárterület rendben és tisztán tartása
  • Együttműködés az értékesítési és operatív csapatokkal

Elvárások:

  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Kiváló szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Terhelhetőség és rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Raktárosi tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos és dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség a vállalaton belül
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern raktári infrastruktúra
  • Barátságos és összetartó csapat

Ha úgy érzi, hogy ez az állás Önnek való, és szeretne csatlakozni dinamikus csapatunkhoz, küldje el önéletrajzát nekünk!

Várjuk jelentkezését és örömmel üdvözöljük hamarosan induló raktárunkban!